HOME
PORTFOLIA / TECZKI
BIAŁO-CZERWONA / WHITE-RED
PROTEST TWÓRCÓW
BANK KALENDARZY
BANK WYSTAW
TWÓRCY I PRAWO
O NAS
KONTAKT
aktualizacja: 1.07.2014

PROTEST TWÓRCÓW
 HISTORIA
 PAMIĘTACIE?

  Kronika 2003
Relacje z PROTESTU z 2003 roku
 
PROTEST 201?   PODPISY menu   PODPISZ PROTEST  


INNA:

     
Abramowicz    Małgorzata     teatrolog, muzealnik
Achimowicz    Anna     tancerz, choreograf
Adamczak    Maria     pedagog
Adamczyk    Wielislawa     emerytka
Adamczyk    Lech     nauczyciel emerytowa
Adametz    Pawel     tancerz
Adamowski    Andrzej     realizator tv
Agnieszka    Fiuk     biotechnolog roślin
Aleksandrowicz    Bartosz     student
Alvarado    Iliana     choreograf
Ambros    Beata     dyrygent
Anders    Paweł     autor-krajoznawca
Andrzejewska    Ania     tancerka
Andrzejewski    Amadeusz     student
Angowska    Kornelia     studentka at
Anikowski    Aleksander     doktorant
Antczak    Mariola     adiunkt uniwesytetu
Antkowiak    Anna     tancerka
Antoń    Grażyna     bibliotekarz
Antosiewicz    Maciej     historyk, muzealnik
Arct    Joanna     archeolog
Arendt    Dominika     student asp
Art    Fabryczna     grupa filmowa
Artysz    Elżbieta     muzykolog
Augustyn    Robert     lektor
Awin    Michał     maturzysta
Babicz    Anna     student
Babirecka    Iwona     psycholog
Babirecka    MaŁgorzata     sekretarz sądowy/studentka uw
Bachman    Nika     makijazystka
Bachmann    Marzena     nauczyciel języków
Badowska    Alicja     nauczyciel
Bagłajewski    Arkadiusz     historyk literatury,
Bajer    Artur     realizator wizji
Bajowska    Dorota     student
Balasa    Monika     -
Balcerkiewicz    Aneta     właściciel firmy prywatnej
Balcerzyk    Maja     ksiegowa
Baldys    Sebastian     pracownik handlowy
Banaszak    Zofia     twórca odmian roślin
Banaś-stankiewicz    Urszula     pracownik dydaktyczno-naukowy
Bandzerewicz    Violetta     studentka umcs
Bar    Julia     autorka tekstów
Baran    Bartłomiej     dział. gosp.
Baran    Zbigniew     historyk idei
Baranowska    Agnieszka     fotoamator
Barańska    Justyna     nauczyciel
Barańska    Emilia     studentka
Barański    Władysław     kaskader
Barcz    Irena     dr mikrobiologii
Barna    Adam     gębofon producent re
Bartkowiak    Lidia     ekonomista
Bartnik    Ewa     genetyk
Bartos    Tomasz     szef mikrofonika.net
Bartosiak    Patrycja     ekonomistka
Bartosiak    Krzysztof     analityk
Bartosiewicz    Magdalena     muzealnik - etnograf
Bartosik    Michał     student
Bartosz    Marta     studentka
Bartyzel    Józefina     inna
Basara    Hanna     redaktor
Bator-betlejewska    Barbara     lekarz
Bator-sawicka    Bożenna     em. nauczyciel akad.
Bauer    Andżelika     redaktor
Bazyluk    Anna     nauczyciel zwykły,
Bała    Paweł     budowlaniec
Bałon    Aneta     tancerz
Bechyne    Jolanta     nauczyciel tańca
Bednarczyk    Natalia     student
Bednarek-michalska    Bozena     bibliotekarka
Bednarkiewicz    Marcin     administratywista
Bednarski    Władysław     art.lutnik
Bednarz    Aneta     teatrolog
Bekier    Weronika     studentka
Bekier    Justyna     politolog
Belarhzal    Izabela     lek.weterynarii
Belka    Radosław     optoelektronik
Bernacki    Jakub     student
Betlejewski    Rafał     student
Białobrzeski    Sebastian     tancerz
Biedroń    Robert     prezes kph
Biedrzycki    Miloš     inżynier
Biegańska    Katarzyna     wydawca
Bieliński    Jacek     doktorant
Bieniek    Mateusz     ekonomista
Biesiadecka    Marzena     tancerka,choreograf
Bijas    Jan     student
Biliński    Zdzisław Roman     twórca odmian roślin
Biń    Renata     stażysta
Binkiewicz    Dorota     członek teatru tanca
Bińkowska    Małgorzata     lekarz
Birkowski    Fabian     kaznodzieja
Biskup    Kamil     student
Biłas    Roman     ekonomista
Bliźniak    Magdalena     nauczyciel
Bloch    Paweł     pracownik biurowy
Blok    Małgorzata     lista mailingowa
Bobak    Dariusz     archeolog
Bober    Danuta     nauczyciel
Bobkiewicz    Andrzej     dzialalnosc gospodar
Bochniak    Kasia     tancerka, instruktor
Bocian    Ewa     cytogenetyk
Bodnar    Gabriel     księgowy
Bogacka    Maria     twórca odmian roślin
Bogacka    Beata     uczen
Bogacki    Jerzy     twórca odmian roślin
Bogucka-zawiślak    Jadwiga     etnolog
Bogulewska    Anna     księgowa
Bogulewski    Marcin     student pwsftvit
Bojarczuk    Jarosław     hodowla roslin
Bomba    Dominika     studentka
Bonczar    Sławka     bezrobotna
Borawska    Magdalena     właściciel
Borgunska    Ewa     kire.prod.tv i filmo
Borkowska    Małgorzta     promotor teatralny
Borkowska    Olga     uczeń
Borkowska - Różańska    Justyna     lekarz weterynarii
Borkowski    Przemysław     artysta kabaretowy
Borkowski    Tomasz     artysta opery
Borowicz    Bartosz     teatrolog
Borowiecka    Marta     nauczyciel doradca metodyczny
Borowska    MaŁgorzata     farmaceuta
Borowski    Andrzej     inżynier
Bortkiewicz    Barbara     politolog
Borys    Ryszard     tancerz
Borys    Iwona     tancerka
Borysiuk    Andrzej     nauczyciel
Braszka    Małgorzata     kostiumograf
Bratek    Agata     studentka
Broczkowska    Marta     konsultant muzyczny
Brol    Andrzej     metaloplastyk
Broniarczyk    Joanna     bibliotekarz
Bronikowski    Marcin     baryton
Bruder    Małgorzata     kustosz
Brywczyński    Konrad     recenzent oprogramowania
Brzezińska    Anna Weronika     etnolog
Brzozowska    Marta     kierownik produkcji
Bubel    Franciszek     prac
Buchner    Beata     inspicjent
Buczek    Dagmara     student
Budnicki    Michał     student
Budny    Michał     architekt krajobrazu
Budrewicz    Magdalena     uczeń
Budyka    Agata     student
Budzianowski    Grzegorz     twórca odmian roślin
Budzik    Justyna     studentka kulturozna
Budzińska    Marta     handlowiec
Bujko    Miroslaw     muzykolog
Bujnowska    Teresa     artysta
Bukowska    Anna     tancerz
Bukowski    Cezary     kilka z powyższych
Bulski    Krzysztof     student
Burczak    Renata     architekt krajobrazu
Burdajewicz    Mariusz     archeolog
Burek    Aleksandra     redaktor
Burek    Paweł     nauczyciel
Burzyńska    Maria Halina     doradca ubez-finan.
Byczkowska-Sztaba    Jolanta     muzykolog
Byliniak    Małgorzata     rep
Byliniak    Maciej     student
Byliniak    Michał     farmaceuta
Bytner    Karol     menager
Bąkowski    Patryk     student
Błachowiak    Monika     uczennica
Błahut    Ewa     nauczyciel konsultan
Błaszczyk    Anna     realizator
Błażewicz    Agnieszka     historyk
Błażowska    Renata     bibliotekarz
Błońska    Hanna     studentka
Cabaj    Magda     student
Całyniuk    Danuta     nauczyciel
Cechowa    Monika     studentka
Ceran    Magda     studentka dziennikarstwa
Cetera    Jerzy     muzealnik
Cewe    Alicja     autor podręczników
Charytonik    Jolanta     trener biznesu
Charytoniuk    Radosław     logistyk
Chimiak    Katarzyna     studentka
Chimiak    Marek     historyk teatru
Chlebowski    Janusz     kaskader filmowy koordynator
Chlewińska    Izabela     tancerz
Chmiel    Karolina     studentka
Chmielewska    Iwona     twórca książek
Chmielewska    Ewelina     studentka
Chmielewski    Andrzej     robotnik
Chmielnik    Małgorzata     student
Chochorowska    Elżbieta     archeolog
Chochorowski    Jan     archeolog
Chojna    Dorota     odbiorca
Cholawo-sosnowska    Kamila     politolog
Cholewinska    Agnieszka     art
Choroś    Piotr     politolog
Chowaniec    Marta Jadwiga     studentka
Chrabota    Bogusław     redaktor
Chrzanowski    Filip     fgdfg
Chuchmalska    Dorota     uczeń
Chudecka    Renata     teatrolog
Chudzik    Jacek     student
Chutnik    Monika     trener
Chwiałkowski    Marcin     student
Chłopicka    Regina     muzykolog
Ciaś    Małgorzata     ekonomista
Cichocka    Helena     filolog klasyczny
Cichosz    Piotr     elektryk
Ciechelska    Ewa     studentka asp
Ciechelski    Szymon     student asp
Cieciura    Włodzimierz     doktorant uŁ
Cielepa    Damian     redaktor naczelny "szafy"
Cielniak    Monika     uczennica
Ciesielska    Magdalena     historyk teatru i pl
Ciesielska    Marta     studentka
Cieslewicz    Christoph     fotoedytor
Cieśla    Małgorzata     student
Cieślak    Łukasz     student prawa
Cieślak    Zofia     nauczyciel na rencie
Cieślak    Marian     inżynier sanitarny
Cieślicka    Marta     uczeń
Cieślik    Andrzej     projektant
Ciężka    Aleksandra     student architektury
Cirocka    Bogumiła     redaktorka
Ciszewski    Arkadiusz     administracja
Corvalan    Malgorzata     producent
Cybulska    Ewa     politolog
Cybulska    Emilia     uczennica
Cygan    Olga     lektor
Cytlak    Katarzyna     student his szt
Cytryniak    Elzbieta     ekonomista
Czajkowska    Elzbieta     tancerka baletowa
Czapiewski    Marcin     student
Czarlińska-wężyk    Anna     nauczyciel-konsultan
Czarnecka    Mirosława     profesor uniwersytet
Czarnecki    Ryszard     wredny wynalazca i g
Czarnecki    Michał     student psychologii
Czarnota    Ewelina     studentka
Czartoryska    Anna     studentka akademii teatralnej
Czechowski    Bartłomiej     student
Czekała    Przemysław     śpiewak
Czerepak    Magdalena     lektor
Czerkies    Jagoda     uczeń
Czerniak    Bartłomiej     public relations
Czerniak    Anna     doktorant
Czerniakiewicz    Paweł     pedagog
Czerniakowska    Marta     studentka
Czerwiec    Katarzyna     uczennica
Czerwińska    Ada     jeszcze ucznnica
Czerwińska    Anna     org.pozarządowe
Czerwiński    Marcin     redaktor
Czub    Magdalena     psycholog
Czubaszek    Halina     archeolog - muzealnik
Czubinska    Monika     student architektury
Czubla    Albin     fizyk
Czyżewicz    Stefan     terapeuta
Czyżewski    Michał     psycholog, psychoterapeuta
Czyżewski    Janusz     impresariat orkiestry
Dabrowska    Monika     rezyser filmow anim.
Dakszewicz    MaŁgorzata     project manager
Damięcka    Asia     studentka
Danielewicz    Małgorzata     inna
Danilczyk    Paulina     tancerka/choreograf
Dankieiwcz    Bartlomiej     lutnik
Danowski    Wojciech     producent filmowy
Danuiluk    Tomasz     tancerz
Darska    Bernadetta     redaktor
Dawidziak    Malgorzata     filolog
Dębowska    Magda     student
Deimling    Bbb Johannes     performance
Deles    Przemysław     historyk, muzealnik
Delikator    Barbara     pracownik nauk-techn
Dembek    Zdzisław     twórczość w edukacji
Dembek    Konrad     v.j.
Demianiuk    Cyprian     przyszły aktor
Didkowska    Łucja     student
Dingerkus    Filip     student
Dlouhy    Paulina     filozof
Dmitruk-sekóla    Beata     freelanser, konsulta
Dobesz    Urszula     socjolog
Dobierzyńska    Ania     sekretarka
Dobromirska-passent    Marta     działaczka fundacji
DobrzyŃski    Krzysztof     pracowni mozaiki dis - art
Dolata    Urszula     inżynier
Dolińska    Magdalena     muzealnik
Dolińska    Monika     archeolog
Dolska    Marta     stewardesa
Domagała    Justyna     redaktor
Domagała    Krzysztof     manager
Domin    Agnieszka     inżynier
Domitrz    Dobrosława     student
Domżalski    Krzysztof     archeolog
Doroszuk    Stanisława     nauczyciel
Doroszuk    Wojciech     multimedialista
Dołbniak    Marzena     uczennica
Dołowy    Nicole     doktorantka
Drabik    Maciej     student
Drabikowska    Katarzyna     student
Drela    Ewelina     recenzent amator
Drewniak    Marcin     pracownik terenowy w ngo
Drewniak    Stanisław     wydawca
Drobiec    Elżbieta     n-l konsultant
Drobysz    Agnieszka     archeolog
Drużny    Piotr     tancerz
Drzał    Katarzyna     taniec współczesny
Drzewiecka    Agnieszka     inna
Drzewiecki    Maciej     policjant
DrĄŻek    Anna     autor podreczników szkolnych
Dubiecka    Anna     autor
Dublowski    Robert     elektryk
Duda    Eugeniusz     etnolog - muzealnik
Dudek    Zenon Waldemar     redaktor
Dudnik    Natalia     inna
Dudziak    Konrad     pracownik fizyczny
Dudziewicz    Marta     kierownik produkcji-casting
Dulowska    Joanna     nauczyciel
Durczok    Anna     marketing
Durdeń    Marta     tancerka
Durkalec    Michal     labor
Durnaś    Barbara     pra. naukowo-techn.
Durzyński    Zbigniew     doktor inżynier
Dyba    Krystyna     nauczyciel-konsultan
Dybowski    Jacek     realizator programu
Dychtoń    Rafał     doradca klienta
Dyczek    Joanna     fotoedytor
Dyga    Barbara     redaktor
Dykier    Anna     edukator
Dylawerska-saciuk    Jadwiga     akustyk
Dymek    Małgorzata     finansista
Dyrkacz    Agata     ekspert
Dziadkiewicz    Dorota     dialogistka
Dzierzgowska    Irena     edukator
Dziewiątkowska    Magda     manager zespolu muz.
Dziewoński    Piotr     doktorant, kierownik literacki
Dziklińska    Regina     muzealnik
Dzitko    Bohdan     prozaik
Dziuba    Joanna     historyk
Dziubinski    Marcin     doktorant
Dziurgot    Agnieszka     filozof
Dziurla    Rafał     psycholog
Dziurosz    Aleksandra     tancerz, choreograf
Dzwinel    Małgorzata     nauczyciel,dyrektor
Dzwonkowski    Roman     historyk
Dzwonowski    Kamil     uczeń
Dąbek    Zofia     przedsiębiorca
Dąborowska    Monika     ekonomista
Dąbrowska    Dorota     archeolog
Dąbrowska    Natalia     uczeń
Dąbrowska    Danuta     profesor us
Dąbrowska-majewska    Maria     animatorka zmian społecznych
Dąbrowska-partyka    Maria     prof.uj, kraków
Dąbrowski    Bogusław     asystent op kamery
Dąbrowski    Cezary     student
Dąbrowski    Miłosz     student
Dąbrowski    Władysław     profesor
Długosz    Elżbieta     etnolog
Eckert    Grzegorz     lalkarz
Farkowska    Agnieszka     dialogista
Farkowski    Marcin     menedżer
Fekecz    Joanna     tłumaczka medialna
Ferch    Adam     propagator jazzu
Ferenc    Magdalena     psycholog
Fidos    Anna     student
Fiedorowicz    Marcin     student
Figel    Monika     student
Filipczak    Joanna     studentka
Filipek    Roman     student
Filipiuk-michniewicz    Marta     polonistka
Filipowicz    Anna     bibliotekarka
Firecka    Anna     prawniczka
Firlej    Ewa     stmatolog
Firląg    Grażyna     animator filmu rysun
Florczak    Renata     urzędnik
Florczyk    Łukasz     student
Florek    Maciej     tancerz,choreograf
Foland    Katarzyna     analityk
Fortuński    Marcin     lesnik
Frackowiak    Bartosz     eseista, dramaturg
Francik    Marek     wydawca
Franiel    Sławomir     gitarzysta
Frankowski    Paweł     tancerz
Frei    Agnieszka     marketing
Fryde    Małgorzata     charakteryzator
Frączyk    Tomasz     doktorant
Fuchs    Marta     architekt krajobrazu
Fudalej    Rafał     student pwst
Gabrysiak    Katarzyna     studentka
Gabryś    Ewa     nauczyciel, spec.
Gac    Joanna     główny księgowy
Gacek    Jerzy     muzealnik historyk
Gacka    Monika     dyrektor artystyczny
Gaczoł    Ewa     muzealnik
Gaj    Ewa     producent
Gajda    Paweł     tancerz
Gajl-Czerwińska    Magdalena     muzykolog
Gajzler    Zbigniew     producent
Gajzler    Małgorzata     kierownik produkcji
Galant    Kamil     uczeń
Galas    Joanna     hydrobiolog
Galin    Ewa     manager
Garlińska    Dorota     ksiegowa
Garstka    Tomasz     handel
Garuska    Urszula     fizyk
Gawędzka    Joanna     pracownik akademicki
Gawlicz    Michał     impresariat
Gawlik    Małgorzata     tłumacz przysięgły
Gawryś    Iwona     redaktor
Gazda    Jolanta     kostiumograf
Gałbas    Renata     handlowiec
Gałkowski    Tadeusz     profesor psychologii
Gałysz    Magdalena     animator
Gędzik    Tomasz     tłumacz i inne
Gembicka    Monika     urzędnik
Gepfert    Dawid     uczeń
Gerstenkorn    Tadeusz     profesor
Gierłowska    Anna     sekretarka
Giełażys    Wioletta     muzealnik
Gigoń    Krzysztof     piekarz
Gilarska    Iwona     tancerz-choreograf
Giza    Anna     ekonomista
Gliszczyński    Dominik     student- archeolog
Gmiter    Marcin     specjalista obsługi
Gniazdowski    Andrzej     filozof
Godlewska    Dorota     nauczyciel
Godyń    Filip     zbieracz wiśni
Godzisz    Andrzej     tancerz
Golab    Helena     choreoraf-tancerz
Golanowska    Natalia     florystka
Golenko    Monika     muzealnik
Goncerzewicz    Zbigniew     dyrygent
Góra    Tomasz     wibroakustyk/muzyk
Gorczyca    Krzysztof     archeolog
Górecki    Ryszard     handlowiec
Górska    Ela     studentka
Górska    Magdalena     uczeń
Górski    Marcin     adwokat
Gorzelany    Dorota     archeolog
Gozdecki    Zbyszek     dzwiek foto video
Goławska    Agnieszka     studentka
Gołygowski    Arkadiusz     tancerz
Gołąbek    Piotr     animator
Gościk    Beata     teatrolog
Grabias    Bernadetta     śpiewaczka operowa
Grabowska    Anna     studentka filologii polskiej
Grabowska    Ilona     studentka
Grabowska    Kamila     pedagog
Grabowska    Magda     nauczyciel
Grabowski    Jakub     student
Grabski    Marek     muzealnik
Grabski    Marcin     wydawca
Graff    Grzegorz     muzealik
Graj    Jarosław     kierowca
Granosik    Magda     redaktor merytoryczny
Grochowska    Patrycja     stylistka paznokci
Grochowski    Maciek     copy
Grochowski    Maciej     profesor
Groszek    Agata     artysta
Grotek    Marcin     bankowiec
Grudzińska    Magda     teatrolog
Gruszczyńska    Julia     kierownik produkcji
Gruszczyńska    Magdalena     śpiewaczka
Gruszecka    Ola     ekonomia
Gruszka    Agnieszka     redaktor
Grygier    Urszula     autor książek i warsztatów
Gryglak    Jan     tłumacz
Gryglicki    Jakub     film animowany
Grygorowicz    Anna     wykładowca
Grzebalski    Rafał     realizator
Grzegorkiewicz    Miron     skromny tworca
Grzegorzewska    Dominika     konsultantka
Grzonkowski    Jan     inżynier elektryk
Gulewicz    Krzysztof     biochemik
Gumuła    Grzegorz     przewodnik
Gurdak    Tomasz     student
Guzewicz    Przemysław     producent-wydawca tv
Guzik    Iwona     księgowa
Guzik    Arkadiusz     wydawca
Gwiazdowski    Michał     student
Gzyra    Asia     studentka ...
Gąsior    Rafał     student
Gładyś    Patryk     tancerz
Głodowski    Lucjan     uczeń
Głowacki    Marek     reklama
Głowacki    Zdzisław     wydawca, autor
Głowaczewski    Andrzej     muzykolog
Habakuk    Habakuk     zespół reggae
Habela    Marcin     spiewak operowy
Habrzyk    Aleksander     psycholog
Hadys    Karina     redaktor
Haller De Hallenburg    Olga     terapeutka
Hanff    Sylwia     choreograf
Harabasz    Maciej     student plastyki
Haracz    Anna     tancerka, choreograf
Harańczyk    Marek     choreograf
Harasim    Józefa     rolnictwo
Harasimowicz-haas    Bożena     artystka śpiewaczka
Hardasiewicz    Anna     student wot-u
Hardy    Wojciech     licealista
Harłozińska-szmyrka    Antonina     prof. dr hab. n. med.
Hawliczek    Dorota     producent
Hefczynska    Sylwia     tancerka,choreograf
Heinrich    Anna     uczeń
Hermanowicz    Adam     lekarz
Hetnał    Marcin     lekarz
Hirsch    Arkadiusz     artysta śpiewak operowy
Hlousek    Jerzy     trener-wykładowca
Hofman    Marcin     realizator tv
Holewińska    Julia     teatrolog
Holm    Edward     nauczyciel
Hoppe    Mateusz     student ukw
Horbacz    Jarosław     tancerz
Horoszko    Genowefa     muzealnik
Hostyńska    Anna     student
Hruby    Aleksandra     śpiewak operowy
Hrydziuszko    Michał     animator postaci
Huzik    Łukasz     tancerz
Hübner    Krzysztof     nauka
Indeka    Leonard     nauczyciel
Indyk    Kamil     lekarz dentysta
Iwanicki    Juliusz     student filozofii
Iwańska    Agnieszka     reklama
Iwaszczuk    Urszula     archeolog
Iwata    Miho     artysta performance
Iwińska    Katarzyna     socjolog
Izdebski    Radosław     tancerz
Jablonowski    Witold     operator obrazu tv
Jachimek    Tomasz     satyryk
Jachimowicz    Michał     lekarz
Jackowska    Maja     studentka
Jadczak-szumiło    Teresa     trener ptp
Jagla    Jowita     pracownik naukowy u Ł
Jagnyziak    Anna     redaktor
Jaklinska    Aleksandra     muzelanik
Jakobczyk    Gosia     studentka
Jakubczyk    Michał     monter....
Jakubiec    Zbigniew     biolog
Jakubowsk    Monika     student
Jakubowski    Jakub     student
Jampolski    Leszek     obserwator
Janczak    Tomasz     śpiewak operowy
Janczyński    Witold     producent
Janiak    Grzegorz     dialogista/redaktor
Janicki    Władysław     choreograf
Janicki    Aleksander     multiinstrumentalist
Janik    Michał     student
Janikowska    Anna     pracownik biurowy
Jankiewicz-brzostowska    Monika     historyk
Jankowska    Celina     haft krzyżykowy
Jankowska    Anna     choreograf, tancerka
Januchta    Izabela     florysta
Janusz    Paulina     studentka - cinéma
Jaraczewski    Wojciech     producent
Jarosz    Malgorzata     chemik
Jarzmik    Aleksandra     brak
Jarzombek    Joanna     księgowa
Jasińska    Monika     choreograf
Jasińska    Hania     account
Jasińska    Katarzyna     manager
Jasińska    Agnieszka     pstcholog
Jaskierska    Barbara     studentka
Jaskuła    Agnieszka     student
Jastrzębska Szeremeta    Anna     protetyk
Jaworucka-drath    Anna     muzealnik
Jazdon    Krystyna     bibliotekoznawca
Jaślar    Ewelina     redaktor tv
Jędra    Magda     tancerz, choreograf
Jędrasik    Bogusława     autor opracowań
Jendrzejek    Dorota     student ukw
Jeremicz    Jadwiga     nauczyciel konsultan
Jezusek    Piotr     bez pracy
Jeżewska    Violetta     kostiumolog
Jeżowska    Izabella     śpiewaczka, wykładowca
Jodłowiec-dziedzic    Anna     historyk
Jonko    Małgorzata     bibliotekarz
Józefowicz    Kris     uczeń
Józwik    Aneta     prawnik
Jóźwiak    Anna     lektor
Jóźwiak    Joanna     studentka
Jura    Michał     art director
Jura    Anna     studentka
Jurandot-nawrocka    Joanna     realizator tv
Jurewicz    Witold     choreograf
Jurkowski    Cezary     metodyk
Justka    Kasia     vj
Juszczyk    Renata     autor
Kacprzak    Sebastian     uczeń
Kacprzak    Mariusz     lutnik
Kacprzak    Paweł     trener, doradca
Kaczmarek    Jarosław     opowiadacz
Kaczmarek    Łukasz     tancerz
Kaczorowska    Małgorzata     politolog
Kaflowska    Urszula     biolog/prac. tech.
Kaim-gwinner    Barbara     nauczyciel
Kaiser    Marta     student
Kaja    Janusz     autor podręczników
Kajewska    Katarzyna     studentka
Kala    Agnieszka     modelka
Kalinin    Andrzej     literat
Kalinowska-wójcik    Barbara     historyk
Kalinowski    Karol     komiksiarz
Kalka    Jolanta     socjolog
KaluŻa    Stanisław     fizyk
Kalwajtys    Anna     performer
Kamieńska    Krystyna     nauczyciel
Kamińska    Katarzyna     uczennica
Kaminska    Anna     wolny zawód
Kamykowska    Ewa     tacerz
Kamyszek    Lidia     archeolog
Kaniewska    Elżbieta     psychoterapeuta
Kapitkowska    Patrycja     uczennica
Kaproń    Kamil     pedagog
Karczmarska    Anna-maria     artysta wizualny
Karmańska    Małgorzata     inżynier
Karmowska    Ewa     redaktor
Karnecka    Maria     nauczyciel
Karolak    Tomasz     autor podręczników
Karpiesiuk    Emilia     studentka
Karpiński    Andrzej Tadeusz     profesor uw
Karpiuk    Anatol     krawiec
Karwat    Jarosław     kabareciarz
Kasiński    Rafał     student
Kasperek    Robert     inzynier hydrotechnik
Kasprzak    Mariusz     ochrona
Kasprzak    Beata     art.tancerz
Kassak    Tadeusz     aranżer
Kaszuba    Anna     student
Katafiasz    Olga     redaktor
Katarzyńska    Katarzyna     analityk
Kawałek    Adam     nauczyciel - edukator
Kawka    Marcela     studentka asp
Kazimierczyk    Iga     pedagog
Kałwak    Małgorzata     student medycyny
Kaźmierczak    Władysław     performer
Kaźmierczyk    Kaja     student
Kędzia    Anna     student
Kelen    Tomasz     urzedas
Keler-pigłowska    Zofia     archeolog muzealnik
Kepkowicz    Agnieszka     architekt krajobrazu
Kepska    Katarzyna     kierownik produkcji
Kierska    Maria     prezes
Kierski    Wojtek     student
Kierski    Zbigniew     biznesmen
Kiersztajn    Iwona     inżynier budowlany
Kieszczyńska    Anna     charakteryzator
Kiełpiński    Krzysztof     student
Kijora    Renata     agent
Kijora    Maciej     niezdeklarowany
Kiliś    Sylwia     stylista fryzur
Kister    Mirosława     choreograf
Kiszczak    Anna     kontroler
Klaman    Magdalena     charakteryzator
Klaptocz    Maciej     geodeta
Klęczar    Wojciech     redaktor internetowy
Klekot    Janusz     artysta
Klesyk    Paweł     nauczyciel
Klim    Franciszek     twórca nowych odmian ziemniaków
Klimek    Mieczysław B.     psycholog
Klimenko    Janusz     wydawca
Klimkiewicz    Aleksandra     nauczyciel
Klimkiewicz    Joanna     dialogista filmowy
Klimkowski    Jacek     prawnik
Kluczewski    Arkadiusz     uczeń
Kluczwajd    Katarzyna     muzealnik
Klupś    Jolanta     lekarz med.
Kmiecik    Ewa     redaktor i wydawca
Kmiecik    Tadeusz     artysta lutnik
Kmiecik    Agnieszka     matematyk
Knaź    Robert     fonografia, licencje
Knytel    Piotr     student
Kobialko    Monika     biolog
Kobińska    Beata     pracownik biurowy
Kobza    Dorota     marketingowiec
Kochan    Anna     pracownik administracji
Kochanska    Klara     charakteryzator
Kocoń    Katarzyna     psycholog
Koczywąs    Lech     pedagog,publicysta
Kokiernak - Jurkiewicz    Ewa     nauczyciel
Kokot    Marek     lekarz
Kolano    Dorota     teatrolog
Kolodziejczyk    Kaya     tancerz/choreograf
Komornicka    Marta     student
Komornicka    Maria     księgarz
Komorowska    Alicja     studentka
Konar    Lidia     nauczyciel
Kończalska    Aldona     studentka animacji k
Kondraciuk    Urszula     psycholog
Kondratowicz    Agnieszka     producent
Konieczna    Aleksandra     prelegent
Konieczniak    Tadeusz     inżynier
Kononowicz    Andrzej Kiejstut     profesor
Konwiński    Henryk     choreograf
Kopacz    Malwina     studentka
Kopczyńska    Zosia     dj
Kopeć    Stanisław     prac.uczelni
Kopko    Rafał I Anna     nauczanie
Korbal    Slawomir     slusarz
Korczyńska    Elżbieta     muzealnik
Kordon    Tomasz     menager
Koreń    Mateusz     student
Korobkiewicz    Karia     operattor dtp garfik
Korpikiewicz    Wiesław     nauczyciel
Kosanowski    Jerzy     konsultant
Kosiacki    Grzegorz     student
Kosińska    Karolina     filmoznawczyni
Koszmider    Maria     wykładowca
Kotarska    Maria     kostiumolog
Kotlicka    Elżbieta     ekonomistka
Kotowska    Karolina     studentka asp
Kotowska    Anna     studentka architektu
Kotowska    Ewa     kier, postprodukcji
Kowal    Paulina     studentka
Kowal    Michał     doradca finansowy
Kowalczyk    Dorota     szef produkcji
Kowalczyk    Karol     level designer
Kowalczykowa    Alina     literaturoznawca
Kowalewski    Jakub     informatyk, fotograf
Kowalewski    Zbigniew     ekonomia
Kowalkowska    Magda     moderator
Kowalkowski    Krzysztof     inżynier
Kowalska    Natalia     uczeń
Kowalska    Alicja     uczennica lo teatralne
Kowalska    Karina     tancerka
Kowalska-leder    Justyna     hitoryk literatury
Kowalski    Jakub     student reż. pwst
Kowalski    Krzysztof     specjalista pr
Kozak    Edyta     choreograf, kurator
Kozak    Katarzyna     specjalista d/s reklamy
Koziński    Michał     hydrolog specjalista
Koziński    Przemysław     redaktor
Kozon-bubel    Amelia     nauczyciel
Kołaczkiewicz    Marta     pracownik biurowy
Kołodziej    Grzegorz Piotr     śpiewak operowy
Kołodziej    Anna     handlowiec
Kołodziejewski    Grzegorz     naukowo-techniczna
Kościuszko    Agnieszka     agencja artystyczna
Krapacz    Urszula     bibliotekarz
Krasnopolski    Kamil     realizator wizji/reżyser
Krasowska    Daria     -
Krasowski    Jarosław     pracownik naukowo-techniczny
Kraszpulski    Piotr     menedzer
Krauze    Kamila     księgowa
Krawczuk-biernat    Danuta     muzealnik
Krępski    Dawid     iluzjonista ,reżyser
Kret    Bernadetta     garderobiana
Kretowicz    Justyna     nauczyciel
Kręć    Robert     żołnierz lubiacy czytać
Kroczewska    Agnieszka     psycholog społeczny
Krogulska    Basia     psycholog-trenerka
Krokoszyński    Wojciech     trener la
Król    Łukasz     ....
Królikowska    Dagmara     uczeń
Kropornicki    Piotr     student
Kruk    Zofia     wlasciciel galerii
Krupa    Marcin     artysta lutnik
Krupińska    Ewa     agent
Kruszewska    Jadwiga     inna
Krutel    Alina     webmaster
Kryński    Piotr     producent radiowy
Krysiak    Dariusz     charakteryzator
Krzysik    Zuzanna     animator
Krzyszowska    Karolina     nauczycielka
Krzywdzińska    Ewa     rzecznik patentowy
Krzywicki    Marcin     chemik
Książkiewicz    Anna     bibliotekarz
Kubacki    Hubert     producent
Kubicka    Aleksandra     teacher trainer
Kubicka    Ewa     dj amator
Kubicki    Roman     filozof
Kubicki    Andrzej     tancerz
Kuca    Alojzy     publicysta, wydawca
Kucharczuk    Ivo     licealista
Kucharczyk    Lidia     art.sceniczny-tancer
Kudzinowska    Magdalena     choreograf
Kukier    Kamil     firedancer
Kukulka    Olivia     art.sceniczny-tancer
Kukuryk    Aneta     prawnik
Kulawik    Andrzej     przedsiębiorca
Kulik    Marta     studentka
Kulik    Joanna     uczeń
Kulińska    Iwona     nauczyciel
Kulka    Paweł     student
Kulka    Patrycja     studentka
Kuncewicz    Agnieszka     wykładowca-szkoleniowiec
Kunz    Magdalena     studentka
Kunz    Małgorzata     chemiczka
Kupiec    Emilia     studentka
Kurczewska    Anna     ochrona obiektu
Kurkowski    Łukasz     realizator filmów
Kurleto    Danuta     hodowca pszenżyta
Kurpeta    Grzegorz     historyk
Kuryłko    Joanna     dialogista
Kusibab    Agata     student
Kusion    Tomasz     kustosz muzealny
Kusz    Ewa     tancerka
Kutylak    Agnieszka     redaktor
Kuzborska    Kazimiera     spec.ds. prom. kult.
Kuźmińska    Magdalena     studentka medycyny
Kuźniak    Aleksandra     edukator
Kwasieborski    Michał     student wzornicytwa
Kwiatkowska    Elżbieta     ekonomista
Kwiatkowski    Zdzisław     performance art
Kwiatkowski    Cezary     prawnik
Kwiatkowski    Radek     technik architekt
Kwiatkowski    Witold     ochroniarz
Kwiecien    Pawel     reklama
Kwiecinska    Barbara     geologia
Kwiotek    Monika     socjolog
Kłok    Anna     pracownik fizyczny
Kłosińska    Cecylia     studentka prawa
Kłosowska    Danuta     biolog
Kłosowska    Oksana     student polonistyki
Kłosowski    Paweł     uczeń
Kłys    Iwona     handlowiec
Lachowska    Ewa     plastyk- animator
Lak    Radosław     tancerz
Lalak-szawiel    Lidia     nauczyciel
Langowska    Marta     uczeń
Laska    Agnieszka     choreograf
Laskowska    Agnieszka     uczęnica
Lasowy    Joanna     studio filmowe
Lawaty    Robert     Śpiewak operowy
Lebet-minakowska    Anna     kustosz
Lech    Magdalena     producent
Leder    Anna     redaktor
Lelonkiewicz    Jacek     psychoterapeuta
Lempa    Cezary     nauczyciel-konsutant
LeszczyŃska    Maria     szkoleniowiec
Leszczyńska    Anna     biotechnolog
Lew-mirski    Janusz     prawnik
Lewandowska    Zuzanna     student grafiki
Lewaszkiewicz    Piotr     historyk
Lewicka    Helena     autor publikacji edukacyjnych
Lewicka    Joanna     autor/twórca gier edukacyjnych
Lewtak    Magdalena     producent/kierownik produkcji
Leśniak    Piotr     student architekrury
Liberda    Agnieszka     pedagog szkolny
Libucha    Iwona     teatrolog, muzealnik
Ligęzowski    Krzysztof     realizator tv
Lipińska    Aleksandra     logopeda
Lipińska    Marta     student
Lipińska    Joanna     nauczyciel
Lipiński    Marek     trener, konsultant
Lipski    Jacek     producent filmowy
Lisiecki    Wojtek     qlturysta
Lol    Justyna     fan
Loos    Janusz     uczeń
Lorkowski    Piotr-wiktor     literaturoznawca
Loska    Agnieszka     konsultant
Lubosz    Iwona     kierwonik produkcji
Lulek    Łukasz     student
Luter    Andrzej     ksiądz,publicysta "tygodnika powaszechnego" i "więzi",duszpasterz dziennikarzy
Luty    Jerzy     filozof
Luwau    Pawel     konsultant
Lweandowski    Leszek     artysta
Lyzwa-piber    Anetta     archeolog
Machnik    Błażej     logistyk
Machnowski    Tomek     realizator wizji
Machowski    Jan     prof. dr hab. inż.
Macias    Zbigniew     śpiewak operowy
Macidłowski    Jacek     handlowiec
Maciejewski    Piotr     student
Maciongowska    Lucyna     student
Maciołek    Dariusz     krea
Maciszewska    Iwona     pedagog, muzealnik
Maculewicz    Piotr     muzykolog
Madalinski    Kazimierz     lekarz
Madej    Łukasz     student
Madejczyk    Natalia     tancerz
Madyda    Aleksander     literaturoznawca
Magiera    Piotr     uczeń gimnazjum
Magierska    Anna     redaktor
Maj    Małgorzata     nauczyciel
Majcher    Anna     tancerz, student
Majda-boj    Beata     teatrolog, muzealnik
Majewska    Malgorzata     charakteryzator
Majewska    Magdalena     prawnik
Majewski    Mateusz     na razie się uczę =)
Majewski    Marek     satyryk
Majewski    Marcin     kierownik
Majtczak    Grazyna     emerytka
Makaruk    Katarzyna     redaktorka
Makówka    Edward     as.operatora obrazu
Malec    Ewa     księgarz
Malka    Elżbieta     charakteryzator
Malon    Maria     nauczyciel konsultan
Malowaniec    Olga     inżynier
Mandrysz    Witold     socjolog
Manek    Jakub     student architektury
Mangold    Estera     uczeń
Mańka    Krzysztof     uczen
Mańkiewicz    Marta     ped.specjalny
Manowski    Tomasz     tancerz
Mańszewski    Łukasz     planista przestrzenn
Mantorska    Magda     studentka polonistyk
Marchwiński    Grzegorz     student
Marciniszyn    Kasia     uczennica?
Marcinkowska    Katarzyna     choreograf tańca
Marcinkowski    Szymon     prawnik
Marczenko    Michał     student
Marczewski    Rafał     realizator tv
Marczuk-pazura    Weronka     impresario
Marduła    Stanisław     art. lutnik
Marek    Barbara     uczeń
Markiewicz    Małgorzata     archeolog
Marson    Krystyna     lekarz-dentysta
Marszalek    Aleksandra     psycholog
Marszałek    Małgorzata     hr
Marynowska    Ewa     prawnik
Marzec    Janusz     producent
Masajada    Wioleta     uczennica liceum
Masłoń    Adam     student
Masłowska-nowak    Ariadna     redaktor naukowy
Masłowski    Mateusz     uczeń
Matracka    Katarzyna     studentka
Matusewicz    Agata     studentka
Matusiak    Tomasz     studio filmowe
Matusik    Paweł     student
Matuszewska    Małgorzata     kierownik produkcji
Matyja    Paweł     inna
Matyjuk    Kaja     studentka politologi
Matyka    Mariusz     doktorant
Matz    Magdalena     twórca materiałów dydaktycznyc
Mazak    Beata     technik reklamy
Mazur    Marzenna     etnograf
Mazur    Małgorzata     studentka
Mazur    Witold     informacja naukowo-techniczna
Mazur    Krystyna     literaturoznawca
Mazur    Marek, Wojciech     realizator progr. tv
Mazurek    Janusz     doradca
Mazurek    Jan     student
Maćkowiak    Walenty     twórca odmian roślin
Małańczuk    Jacek     szkoleniowiec
Małczyk    Adam     kabareciarz
Małek    Sabina     studentka
Maślakiewicz    Joanna     -
Melnyczok    Sylwia     technik dentystyczny
Melnyczok    Piotr     inżynier
Mendera    Aureliusz     nauczyciel, muzyk
Miazga    Urszula     bez profesji
Michalak    Natalia     redaktor
Michalska    Katarzyna     studentka pwst
MichaŁowski    Waldemar     historyk
Michałczak    Katarzyna     studentka
Michałczak    Dorota     studentka
Michorowska-turant    Iwona     polozna
Mielcarska    Joanna     wykładowca
Mielecka    Ewelina     student
Mielicki    Waclaw     inzynier
Mienkowska    Renata     doktorantka
Mieszkowski    Witold     urbanista
Mieszkowski    Łukasz     twórca komiksów
Mietelska    Małgorzata     etnolog
Miggel    Angelika     muzealnik
MikoŁajczyk    Anita     tancerka baletowa
Minakowski    Krzysztof     student etnologii
Mingielewicz    Justyna     psycholog
Mironowicz    Agnieszka     profesor akad rol.ww
Mironowicz    Władysław     profesor pwr
Mirowska    Monika     charakteryzator
Mitura    Pawe     kabareciarz
Miłosz    Bartosz     inżynier
Mleczak    Magdalena     kabareciarz
Mochniej    Ryszard Wojciech     choreograf/pedagog
Modej    Zbigniew     reżyser kaskader
Mojko    Alicja     twórca teatralny
Molenda    Tadeusz     fizyk
Mollin    Marek     uczeń
Momot    Andrzej     specjalista ds. tech
Momot    Bartłomiej     student
Moniakowski    Przemek     student
Moniatowicz    Bogumiła     polonistka
Moranguinho    Agata     prawnik
Morawiec    Andrzej     choreograf
Morawski    Krzysztof     mechanik
Morga    Paweł     twórca niezależny
Moryksiewicz    Lech     autor podręczników
Mosio    Grażyna     pracownik naukowy muzeum
Moskal    Tomasz     tancerz
Moskwa    Monika     tancerka
Mosurek    Marcin     politolog
Moćko    Wojciech     asystent naukowy
Mróz    Anna     student
Mróz    Wojciech     elektronik
Mucha    Grzegorz     student
Musiałkowski    Paweł     student
Mużyło    Urszula     student
Myrcik    Katarzyna     nauczyciel
Mysiara    Katarzyna     uczen
Myszka    Maciej     producent
Młodożeniec    Marek     badacz rynku
Młynarczyk    Jakub     student
Nadgrodkiewicz    Grzegorz     filmoznawca
Nafalska    Anna     stomatolog
Nakielny    Mariusz     bibliotekarz
Nalaskowska    Urszula     muzykolog
Nalewajka    Magdalena     art.tancerz
Napierała    Lech     pianista
Naporowska    Anna     filozof
Narbutt    Sylwia     artystka
Naumowicz    Aleksandra     psycholog
Nawara    Katarzyna     uczennica
Naworski    Mirosław     student
Nędzyńska-fudalej    Jolanta     n-l konsultant
Nerka    Przemysław     nauczyciel
Nideraus    Elżbieta     pedagog
Nideraus    Agata     tancerz
Niedziółka    Marta     nauczyciel
Niegodzisz    Adam     webmaster
Niemiec    Marcin     ekonomista
Nierychlewska    Anna     archeolog
Niesterowicz    Anna     artystka
Niewdana    Dorota     producent filmowy i
Niezgoda    Marcin     student
Nisztuk    Maciej     student architektury
Nita    Zygmunt     hodowca roślin
Nita    Grażyna     śpiewaczka operowa
Niżegorodcew    Anna     filolog
Noga    Piotr     student asp
Nowacka    Katarzyna     studentka
Nowaczewski    Slawomir     producent
Nowaj    Jolanta     steudentak
Nowak    Anna     tancerz
Nowak    Adam     student
Nowak    Szymon     psycholog - trener
Nowak    Katarzyna     korektor
Nowak    Violetta     nauczyciel
Nowak    Dorota     studentka
Nowak    Karolina     architekt krajobrazu
Nowak    Wojciech     brak
Nowak-wyrzykowska    Małgorzata     biolog
Nowakowski    Jirina     choreograf
Nowicka    Teresa-barbara     tkacz-hafciarz
Nowicki    Krzysztof     prywatny kompozytor
Nowik    Dariusz     tancerz
Nowińska    Alina     bibliotekarz-bibliograf
Nowocien    Anna     nauczyciel
Noworyta    Agnieszka     trener,nauczyciel
Nowowiejski    Marek     redaktor
Nuckowska    Joanna     kierownik produkcji
Nyczaj    Paweł     student
Nytko    Tomasz     student/ technolog
Ober    Katarzyna     office manager
Obertyn    Tomasz     student muzykologii
Obruśnik    Dariusz     handlowiec
Obsadna    Teresa     nauczyciel
Ochocka    Ewa     ekonomista
Oczkowski    Jakub     spiewak operowy
Ogrodnik    Magdalena     student
Oknińska    Joanna     ekonomista
Okonkwo    Adam     konsultant podatkowy
Okreg Zpap Olsztyn    Zarzad     zarzad okregu
Okręglicka-forysiak    Ewa     psycholog
Olechowska - Cwanek    Halina     nauczyciel plastyki
Olejniczak    Józef     profesor
Oleksinska    Ewa     student
Oleksy    Krzysztof     szkoleniowiec
Olesinski    Szymon     student
Olesiński    Radosław     księgowy
Olkowski    Roman     muzealnik
Olszewska    Beata     kostiumograf
Olszewska    Katarzyna     asystentka ale popieram artyst
Olszewska    Maria Joanna     profesor
Omielczenko    Piotr     media planner
Opioła    Anna     administracja
Opończewska    Anna     pr manager
Orczykowski    Tomasz     architekt krajobrazu
Orkan-Łęcki    Maciej     dialogista
Oryński    Piotr     producent, dj
Orzechowska    Bogusia     architekt krajobrazu
OrzeŁ    Krysia     pracownik reklamy
Orłowska-job    Wanda     hodowca odmian roślin
Osetek    Elzbieta     prac naukowo-techn
OsmÓlski    Konrad     uczeŃ
Ostapowicz    Ewa     ekonomista
Ostaszewska    Magdalena     producent tv informacyjnej
Osterloh    Malgorzata     producent
Ostrowska    Grażyna Ostrowska     produkcja filmowa
OszmiaŃska    Halina     wydawca akademicki
Owczarek    Jacek     tancerz
Owczarek    Jadwiga     psycholog
Owczarek    Tomasz     psycholog
Owsianka    Małgorzata     księgowa
Owsikowska    Danuta     urzędnik samorzadowy
Owsikowski    Paweł     tancerz, montażysta
Ozdzenski    Wojciech     filozof
Ołdakowski    Łukasz     student
Pachelski    Daniel     lektor
Pacyńska    Dorota     redaktor
Pacześniak    Dorota     student
Paczkowska    Ewa     uczeń
Paczkowski    Andrzej     historyk
Paczuska    Katarzyna     muzealnik
Pado    Katarzyna     przedsiębiorca
Pajestka-kojder    Ewa     wydawca
Palewicz    Anna     korektor, bywało dziennikarz
Palowska    Maria     edytor tekstów, webmaster
Paluch    Krzysztof     uczeń
Paluchowski    Robert     rezyser teatru alternatywnego
Pardej    Magdalena     właśc.agencji rekla.
Pardus    Sylwia     trener
Pardus-badowska    Monika     psycholog, trener
PARTUM    EWA     artystka konceptualna
Parzyszek    Anna     analityk systemów informat.
Pawelski    Arnold     psycholog
Pawełkiewicz    Michał     maturzysta
Pawikowska    Agnieszka     lutnik
Pawikowski    Krzysztof     lutnik
Pawlak    Karola     student
Pawlicka    Aurelia     lektor
Pawlik    Marcin     student
Pawluskiewicz    Joanna     festiwale filmowe
Pawłowska    Anna     studentka asp
Pawłowska    Aśka     fan
Pawłowski    Sebastian     producent imprez i działań artystycznych
Pawłowski    Mieszko     muzealnik
Pałaszewska    Mirosława     muzealnik
Paściak    Dominik     uczen
Pęcherz    Tomasz     prawnik
Pejski    Franciszek     emeryt
Pękala    Izabela     doktorant
Pelc    Małgorzata     wykładowca
Pelczar    Stanislaw     prawnik
Perczyński    Bartosz     student
Petelczyc    Paweł     grafik
Petrażycka - Niedzielska    Teresa     filolog
Petyniak    Jolanta     weterynarz
Pełszyk    Leszek     producent film i tv
Piasecki    Daniel     pracownik handlu
Piasecki    Piotr     kucharz
Piechota    Karolina     pedagog
Piecko-mazurek    Aleksandra     prawnik
Pielaszek    Marek     artysta lutnik
Piętoń    Krystyna     emerytka
Pietras    Andrzej     producent muzyczny
Pietrasiewicz    Anna     biurowa
Pietraszewska    Natalia     student
Pietryszyn    Jagoda     historyk, muzealnik
Pietrzak    Jan     satyryk
Pietrzak    Marta     finanse
Pietrzak    Krzysztof     wokalista sesyjny
Pietrzak-każarnowicz    Barbara     prawnik
Pietrzykowska    Anna     studentka
Pikul    Magdalena     pedagog
Pilarski    Marcin     art director
Pilarz    Edward     transport
Pilawska    Ewa     teatrolog
Pilchowska    Inga     tancerka
Pindelski    Patrycjusz     nauczyciel języka angielskiego
Piorkowska    Karolina     student
Piórkowska    Zuza     tancerz
Piórkowska - Wiener    Aleksandra     reklamozerca
Pióro    Anna     muzealnik
Piotrowska    Agnieszka     doktorantka
Piotrowska    Marta     trener hr
Piotrowski    Kazimierz     dr nauk humanistycz.
Piróg    Michał     choreograf,tancerz
Pisarewicz    Ewa     zarzadzanie
Pisarski    Michał     student pw
Pisarzewska    Kaśka     pisząca
Piskorz    Daria     studentka
Piszczako    Katarzyna     ekolog
Piszczelak    Paulina     fryzjer-stylista
Piątek    Eliza     producent
Piątek-roman    Małgrata     kadrowa
Plewniak    Zuzanna     marketer
Pluta    Oliwia     student
Podhajska    Joanna     studentka
Podlasiński    Józef     emeryt
Podles    Ewa     spiewaczka
Podniesińska    Katarzyna     kustosz muzealny
Podolak    Marcin     student
Podolska    Grażyna     docent dr hab.
Pokorska    Beata Anna     doktorant
Pokrywka    Agnieszka     studentka asp
Pokrzywka    Sylwia     wizaz
Polaczek    Michal     student
Policińska    Zofia     chemik
Pomorska    Joanna     biolog-redaktor teks
Popiel    Joanna     prac naukowo-technic
Poprawa    Daniel     tech weterynarz
Poskuta-włodek    Diana     historyk teatru
Potapowicz    Anna     autorka podrecznikow
Potera    Katarzyna     studentka
Połczyńska    Alicja     przew. nszz"s"w cmkp
Połom    Monika     tancerz
Połoniewicz    Marcin     cyrkowiec
Połącarz    Kinga     tancerka
Prajs    Bożena     botanik
Prakharenka    Iryna     tancerka
Preizner    Joanna     wykładowca akademicki
Prokopowicz    Anna     oceanograf
Pruszkowska    Anna     instruktor tańca
Pruszyńska    Jolanta     charakteryzator
Pruszyński    Wacław     emeryt
Prykowski-cukier    Adam     kierowca
Prystupa-chalkidis    Katarzyna     lekarz
Przewoźny    Witold     etnolog, muzealnik
Przybylska    Agnieszka     producent
Przybylski    Michał     pracownik biurowy
Przybysławski    Piotr     student
Przybytek    Lukasz     animator 3d
Przybył    Anna     anglista
Przydatek-piotrowska    Magdalena     lekarz
Przygoda    Karolina     redaktor
Przytarski    Wojciech     sprzedawca
Przyłubski    Michał     koordynator transpor
Ptak    Magdalena     autorka podręcznikow
Pujanek    Andrzej     przedsiebiorca
Pulikowska    Agnieszka     uczennica
Pustowaruk    Lechosław     nauczyciel
Puto    Maciej     konferansjer
Puślednik    Aldona     bankowiec
Pyrc    Krzysztof     ekonomista
Pysiak    Jerzy     historyk
Pytlarczyk    Tomasz     student
PŁaza    Mirosław     optoelektronik
Płaczkiewicz    Piotr     uczeń
Płaziński    Wojtek     chemik
Płoski    Paweł     teatrolog
Płygawko    Agnieszka     sekretarka
Raba    Ewa     uczennica
Raban    Krzysztof     student
Raczkowski    Modest     student
Racławski    Bartosz     przyrodnik
Radek    Gabriela     studentka
Radomska    Teresa     szkoleniowiec
Radwańska    Ewa     krawcowa
Radziejowska    Magdalena     muzykolog
Rajda    Dawid     student
Rajdaszka    Sylwia     kierownik produkcji
Rakocińska    Aleksandra     studentka
Rakowski    Konrad     student architektury
Rapacz    Piotr     jeszcze uczeń
Ratajczak    Kornel     profesor
Rebandel    Iza     sympatyk
Regulska    Monika     agent literacki
Reiter    Magdalena     tancerka, choreograf
Rekowska-klamerek    Dorota     student
Rembis    Jacek     student
Renes    Dominika     rękodzieło
Rodak    Marcin     charakteryzator
Rogacewicz    Katarzyna     charakteryzator
Rogowski    Józef     nauczyciel konsultant
Rohde    Izabela     pracownik urzędu
Rokicka    Anna     biolog
Romejko-borowiec    Ariadna     psychoterapeuta
Roniewicz    Ewa     paleontolog
Rosa    Małgorzata     student
Rosińska    Katarzyna     redaktor
Rosińska    Elżbieta     tancerka
Rozmysłowicz    Adam     bibliotekarz
Różański    Wiesław     dyrektor szkoły
Rubaniuk    Ewa     muzealnik
RuciŃski    Tadeusz Marceli     rysownik /menedżer
Ruda    Magdalena     chórzystka
Rudaś-grodzka    Monika     historyk litearatury
Rudnicka    Mirosława     księgowa
Rudnicka    Justyna     studentka filologii
Rudnik    Magdalena     redaktorka
Rudnik    Zuzanna     monter wiązek
Rudzińska    Karina     studentka
Rudzka    Teresa     agent-ubezpieczenia
Rudzka    Justyna     biolog molekularny
Rusinek    Andrzej     redaktor
Rutkowska    Ewa     nauczyciel
Rutkowska    Teresa     redaktor
Rutkowska    Agata     tancerz
Rutkowski    Tadeusz     tancerz
Rutkowski    Arnold     śpiewak operowy
Rybacka    Kamila     stud. lingw.stos uw
Rybarczyk    Norbert     autor komiksów
Rybska    Ewa     performerka
Rynkiewicz    Katarzyna     redaktor
Rytel    Justyna     tancerz, choreograf
Rzepecki    Artur     trener
Rzewucka    Edyta     prac.naukowo-techn.
Rządkowski    Jacek     muzyk kościelny
Sabaj    Monika     kierownik produkcji
Sadowski    Roman     stud. arch. krajobra
Sajdak    Sara     uczeń
Sakwerda    Małgorzata     tłumacz
Salamończyk    Ilona     student europeistyki
Salwa-ostrowska    Anna     specjalista-badania rynku
Salwarowski    Jerzy     dyrygent
San Sebastian Zakrzewski    Juan Jose     student
Sandauer    Adam     przew org pozarządow
Sanecka    Anna     socjolog
Sanecki    Przemysław     performer
Sapuła    Katarzyna     prawo
Sasin    Piotr     menadzer
Sawczuk    Krzysztof     uczeń
Sawicka    Ewelina     człowiek marketingu
Sawicka    Dagmara     bibliotekarz
Sałata    Piotr     prawnik
Schulz-wrobel    Monika     tancerka
Sękowska    Elżbieta     profesor-językoznawc
Sekuła    Aleksandra     historyk literatury
Semczuk    Krzysztof     prawnik
Seń    Monika     nauczyciel
Sender    Michał     student
Sendorek    Kasia     studentka
Senków    Paulina     uczen
Serowik    Bartek     tancerz, choreograf
Serzysko    Adam     mechanik muzyk amator
Siarkowska    Justyna     doktorant
Siciarz    Bartłomiej     prawnik
Siemieniuk    Joanna     redaktor
Sienkiewicz    Dariusz     student wa umcs
Siess    Michalina     student
Siess-krzyszkowski    Stanisław     bibliograf
Sikora    Bogdan     lutnik
Sikora    Stanisław     student
Sikora    Małgorzata     pielęgniarka
Sikora    Antoni     biolog
Sikorska    Olcha     wydawca
Sikorska-miszczuk    Małgorzata     dramaturg,scenarzyst
Sisicka    Ewa     spec. psychiatra
Siudzińska    Joanna     teatrolog
Siwek    Maciej     student
Siwko    Sebastian     mechanic
Skalski    Łukasz     barman,tancesz
Skalski    Paweł     tancerz
Skarbek    Weronika     student
Skarżewski    Sławomir     student
Skarżyńska    Anna     doktor nauk chem.
Skawińska    Milena     studentka
Skałkowski    Janusz     producent filmowy
Skiba    Wioleta     studentka
Skibiński    Tomek     prawnik
Skirmuntt    Grażyna     nauczyciel
Skirmuntt    Krzysztof     biolog
Skoczylas    Wawrzyniec     plastyk wystawiennik
Skomro    Robert     handlowiec
Skoneczny    Michał     mechanik samochodowy
Skornowicz    Grażyna     studentka
Skotnicka    Barbara     nauczyciel
Skowrońska    Urszula     pracownik organizacj
Skowrońska    Marta     student
Skraba    Karolina     wymiana kulturowa
Skrabska    Anna     studentka
Skrzydlewski    Dariusz     choreograf
Skrzypczyk    Agnieszka     student
Skubek    Michał     student
Slósarski    Michał     projekt manager
Slowik    Agnieszka     urzędnik
Smak    Martyna     producent
Smolak    Zofia     student
Smoła    Małgorzata     historyk nauczyciel
Smuga    Agnieszka     autor opracowań
Smyk    Grzegorz     student
Snopek    Martyna     student
Sobczak    Piotr     dj
Sobczuk    Gabi     charakteryzator
Sobieraj    Michał     archeolog, muzealnik
Sobieski    Michał     student
Sobiesze    Katarzyna     kabareciarz
Sobków    Wiesław     handlowiec
Sobkowiak-tabaka    Iwona     archeolog
Sobolak    Weronika     studentka polonistyki
Sobolczyk    Lucyna     redaktor
Sobstel    Karolina     uczen
Sochacka    Katarzyna     tancerz
Sojka    Piotr     prawnik
Sokół    Sandra     uczeń
Sokołowska-nasiadka    Zofia     nauczyciel
Sokołowski    Bartosz     Żołnierz
Soltys    Anna     socjolog
Soroka    Edward "lu"     teoretyk sztuki
Soroka    Jacek Adam     fizykochemik organik
Sory    Rafał     realizator tv
Sosna    Michał     uczeń
Sosnowska    Magda     tech. plastyk
Spitulska    Teresa     anglista
Spychała    Katarzyna     studentka ae
Sroda    Agata     wydawca
Sroka    Danuta     twórca ludowy
Stabeusz    Grzegorz     manager
Stafiej    Anna     redaktor wydawnictw
Stanisławska    Marta     student jak na razie
Stanisławski    Wojciech     analityk polityczny
Starska    Agnieszka     pedagog - nowe media
Starzyk-marciniak    Joanna     inżynier mechanik
Starzyńska    Teresa     wydawca
StasieŁowicz    Grzegorz     archeolog
Staszewski    Tomasz     student
Stawiński    Stanisław     hodowca
Stechnij-kasprzak    Krystyna     specjalista-chemik
Steczkowski    Jacek     lutnik
Stefańczak    Bożena     psycholog
Stefaniak    Marcin     doktorant
Stefaniak    Monika     dyrygent
Stefańska    żaneta     charakteryzator
Stefański    Wawrzyniec     student architektury
Stencel    Ireneusz     tancerz
Stępień    Monika     agent
Stępień    Kinga     uczeń
Stępień    Dominika     uczeń
Stępień    Ewa     nauczyciel
Stępniak    Edyta     charakteryzatorka
Stępniewicz    Emilia     uczeń/student
Stępniewska    Iwona     matka!!!!
Stępniewska    Jolanta     studentka
Stęszewski    Jan Maria     muzykolog, prof.uni
Stodolny    Łukasz     licealista
Stokłosa    Maria     tancerka
Stopa    Magdalena     studentka
Stopka    Miłosz     sport
Stoykov    Jane     niedoszły rzeźbiarz
Stołbiak    Katarzyna     tancerka
Strasko    Weronika     student
Strębski    Marcin     student weterynarii
Stróżniak    Piotr     parający się pracą twórczą
Strumiński    Roman     rekwizytor filmowy
Struś    Piotr     realizator tv
Strzelczyk    Urszula     nauczyciel konsultan
Strzyzewski    Piotr     marketing i reklama
Strączek    Jacek     hodowca rośl.ogrodn.
Stulejnik    Monika     szaradzistka
Styliński    Jakub     game qa
Suchanek    Ewelina     rękodzieło artystycz
Suchanska    Małgorzata     fizyk
Suchecka    Joanna     agent
Suchorska-rola    Magdalena     archeolog
Suchta    Michał     uczeń
Sudara    Joanna     lekarz
Surek    Romuald     dj sanchez
Surowiak    Witold     dialogista
Suska    Violetta     choreograf
Suski    Michał     inżynier
Sychowicz    Ewa     uczennica
Synakiewicz    Alina     pedagog
Syzdół    Bożena     chemik
Szadowiak    Dagmara     student
Szafarczyk    Marta     uczen
Szalko    Ewelina     uczennica
Szanser    Piotr     konsultant
Szarkowska    Marzena     witrażysta
Szarlik    Stefan     chemik
Szaro    Adam     stylista
Szatarski    Filip     choreograf
Szatkowski    Marcin     kierowca
Szawiel    Czesław     nauczyciel
Szałagan    Alicja     historyk literatury
Szałańska    Magdalena     student
Szałańska    Kasia     producent
Szczebel    Justyna     student
Szczepanik    Danuta     psycholog,nauczyciel
Szczepanik    Agnieszka     nauczyciel
Szczepańska    Ewa Maria     redaktor
Szczepkowska    Kamila     księgowa
Szczerbińska    Małgorzata     farmaceuta
Szcześniak    Maria     elektronik
Szczodrowska    Aleksandra     ekonomista
Szczotka    Małgorzata     plastyk-witrażysta
Szczucka-smagowicz    Monika     autor podręczników
Szczupak    Bogumił     pracownik nauki
Szczykowska    Sabina     redaktor
Szelezińska    Dorota     przejściowa
Szeląg    Marcin     student
Szemplinska    Ewa     choreograf
Szeremeta    Krzysztof     prawnik
Szewczuk    Małgorzata     prac. naukowo-techn.
Szkilondz    Agnieszka     studentka architektury
Szkop    Henryk     muzealnik
Szkudelska    Ewa     studentka
Szlawska    Anna     producent
Szmelter    Mateusz     student
Szojda    Marcin     lektor
Szostak    Hanna     prawnik
Szot    Katarzyna     uczeń
Szołonik    Katarzyna     student
Szpikowska    Katarzyna     producent
Szpularz    Wojtek     fizyczny
Szpuniar    Lucyna     przyszły art.malarz(obecnie tz
Szramowska    Izabela     redaktor internetowy
Sztebner    Krzysztof     ochrona fizyczna
Sztuka-wiśniewska    Magdalena     doradca ds. nieruch.
Szubski    Kamil     student
Szukowska    Paulina     masażystka
Szulc    Aleksandra     artysta baletu
Szurek    Kacper     studenciak
Szweda    Karolina     konserwator sztuki
Szwedkowski    Witold     performer
Szwejkowska    Lilianna     psycholog
Szymanowska    Elżbieta     twórca odmian roślin rolniczyc
Szymańska    Kamila     student
Szymańska    Kasia     studentka
Szymańska    Izabela     bibliotekarz
Szymborska    Paulina     organizator/menadżer
Szymczak    Andrzej     autor podręcznika
Szymczak    Karolina     prawnik
Szymczak    Agnieszka-mia     wizażysta
Szymczak-nowak    Jadwiga     dr nauk rolniczych
Szymczyk    Anna     uczeń
Szymiec    Estera     odbiorca
Szymoński    Piotr     student
Szymurska-prokop    Monika     art.baletu
Szyszka    Cezary     astronom
Szyszka    Grzegorz     uczeń
Szyłak    Aneta     kurator
Sąsiadek    Maria Małgorzata     prof.dr hab.n. med.
Słaboń    Sonia     inzynier zarzadzania
Słabosz    Anna     architekt wnętrz
Słomski    Mariusz     biznes
Słuszkiewicz    Krzysztof     film animowany
Tabiszewska    Iwonna     specnaukowo-tech
Talacha    Jarosław     kartograf
Talarczyk    Mikołaj     japonista
Talarczyk    Andrzej     analityk
Taraszkiewicz    Małgorzata     edukator, autor
Tarczyńska    Barbara     pracownik naukowy
Targońska    Agnieszka     ogrodnik - planista
Tarko    Marek     biegły sądowy
Tarkowska-beyrand    Lidia     nauczyciel
Tarnawski    Tomasz     konsultant
Taszycka    Anna     filmoznawczyni
Tatarowski    Piotr     wizażysta
Teisseyre    Aleksander     psycholog
Telega    Agnieszka     trener
Telega    Katarzyna Małgorzata     student
Tenenbaum    Anna     uczeń
Tenenbaum    Ryszard     lekarz
Terendij    Beata     uczennica
Terlikowska    Iwona     psycholog
Terpińska    Kaja     architekt krajobrazu
Tillak    Anna     tancerz, choreograf
Tochman    Wojciech     reporter
Tomanek    Iwona     manager urody
Tomaszewicz    Ewa     redaktorka
Tomaszewska    Agnieszka     muzealnik
Tomaszewski    Jacek     tancerz
Tomaszuk    Adam     elektronik / program
Tomczak    Kamila     studentka architektury wnętrz
Tomczak    Ewa     przedsiębiorca
Tomczak    Wioleta     studia-filologia med
Tomczyk    Olga     uczeń
Tomecka-suchoń    Sylwia     geofizyk
Tomera    Danuta     studentka ekonomii
ToruŃczyk    Barbara     eseista wydawca
Trybus    Małgorzta     lektor
Trykowski    Łukasz     student
Trzaska    Leszek     socjolog
Trzebiatowska    Elwira     dialogista
Trzebicki    Andrzej     nauczyciel
Trzeciak    Jacek     nauczyciel
Trzeciak    Mateusz     student
Trzepańska    Anna     charakteryzator
Trzepizur    Magda     jeszcze sie ucze
Trzewiczek    Krzysztof     artysta mixed-media
Trzęślewicz    Eliza     popieram twórców :)
Tukendorf-ceglarska    Sylwia     fotoedytor
Tuleya    Wojciech     marchand
Tulska    Teresa     czasem publicystka
Tumialis    Agata     studentka
Tupaczewski    Wiesław     kabaret ot.to
Turczyński    Bartłomiej     student
Tutu    Tutu     foto modelka
Tułacz    Marlena     księgowa
Tyburski    Dariusz     architekt wnętrz
Ucherek    Iwona     nauczyciel
Urban    Natalia     studentka
Urban    Krystyna     filolog
Urbanik    Magdalena     student
Urbaniuk    Julita     psycholog
Urbańska    Beata     artysta-plastyk-student
Urbańska    Danuta     bibliotekarz
Urbański    Karol     tancerz, choreograf
Uszko    Marta     organizator produkcji tv i fil
Wachowiak    Anna     wkrótce teatrolog
Wachowicz    Dawid     student architektury
Wachowicz    Mikołaj Juliusz     pracownik umysłowy, literat
Wagrocki    Tomasz     operator dtp
Wajler    Jagna     socjolog
Wakuluk    Małgorzata     manager
Walaszek    Krystyna     student
Walczewska    Marlena     tancerz
Walerski    Roman     manager
Walke    Piotr     przedsiebiorca
Wallach    Roza     uczennica
Waniakowa    Jadwiga     językoznawca
Wargocki    Bartłomiej     specjalista
Warpechowski    Dawid     student
Warzecha    Agata     studentka filologii polskiej
Wasiak    Wincenty     kelner
Wasilewska    Monika     biolog
Wasilkowski    Jan     geograf
Wawoczny    Mirosław     monter
Wawrzeń    Robert     menedżer
Wawrzeńczyk    Czesław     profesor chemii
Wawrzos    Jakub     inż ochrony środowis
Wawrzyczny    Katarzyna     handlowiec
WaŁĘka    Anna     nauczyciel
Wciślińska    Anna     student
Wdowiak    Ludmiła     charakteryzator
Weber    Anna     kostiumograf
Węcławik    Piotr     lektor
Węgrzynowicz    Joanna     wokalistka
Weigt    Justyna     nauczyciel
Weps    Tomasz     studen
Wesołowska    Monika     redaktor
Wesołowska-mis    Hanna     bibliotekarz dypl.
Westa    Mateusz     uczeń
Wiatr    Urszula     student
Wibe    Monika     uczeń
Wichrowska    Wioletta     redaktor
Wicik    Julian     koncept artysta
Więckowska    Kinga     przedsiebiorca
Więckowski    Michał     artysta lutnik
Wiejacz    Hanna     bibliotekarz
Wielogórski    Włodzimierz     przedsiębiorca
Wielowiejska Comi    Irena     psycholog
Wienczek    Emilia     biotechnolog
Wiercińska    Janina     muzealnik
Wierzbińska    Justyna     uczeń
Wierzbowska    Joanna     księgowość
Wierzchowski    Jerzy     mgr inż.chemik.
Wieteska    Katarzyna     redaktor
Wijaczka    Jacek     historyk
Wiland    Marek     urbanista
Wilińska    Halina     pielęgniarka
Wiliński    Paweł     uczeń
Wilk    Iwona     redaktor
Wilk    Maria     nauczyciel
Winiarczyk    Katarzyna     pilot wycieczek
Winiarek    Anna     charakteryzatorka
Wisthal    Marek     student
Witecki    Rafał     realizator tv
Wizimirska    Aleksandra     student
Wiłun    Maciej     autor podręcznika
Wiśniewska    Magda     uczeń
Wiśniewska    Donata     archeolog
Wiśniewska    Marzena     dialogistka
Wiśniewska    Barbara     producent telewizyjny
Wiśniewski    Krzysztof     student
Wójcicka    Maria     nauczyciel
Wojciechowska    Natalia Maria     tancrka/aktorka
Wojciechowska    Małgorzata     studentkapwst
Wojciechowska    Joanna     lektor jez. obcych
Wojciechowska    Julita     studentka
Wójcik    Edyta     studentka
Wójcik    Maja     teatrolog,doktorant
Wójcik    Piotr     inż spawalnik
Wojciuk    Barbara     tancerka, choreograf
Wojdat-sujkowska    Bernadetta     tancerka
Wojnowska    Weronika     archeolog
Wojsz    Katarzyna     dialogista
Wojtasik    Katarzyna     przedsiębiorca
Wojtasik    Anna     student
Wojtczak    Edyta     agent ubezpieczeniow
Wolak    Krzysztof     psycholog
Woleński    Jacek     prelegent muzyczny
Wolff    Paweł     producent
Woliński    Jacek     doktorant
Wozniak    Slawomir     pierwszy tancerz tw-on
Wozniak    Irena     artystka baletu
Woł    Irqu     rencista
Wołodźko    Katarzyna     sufler
Wołos    Kasia     urzędnik
Wołosz    Marek     ochroniarz
Wołoszyn    Magdalena     studentka grafiki
Woś    Barbara     twórca odmian roślin
Woś    Henryk     twórca odmian roślin
Woźniak    Mirosław     tancerz
Woźniak    Łukasz     student
Woźnica    Barbara     koordynator produkcji filmowej
Woźniczko-skrzypek    Barbara     szef prod.telewizyjn
Woźny    Maciej     wydawca
Wręga    Aleksandra     student
Wróbel    Anna     inżynier rolno - spozywczy
Wróbel    Agnieszka     studentka
WrÓblewska    Joanna     pracownik biurowy
Wróblewski    Szymon     dramaturg i autor
Wrona    Mariusz     elektronik
Wronarowicz    Piotr     student
Wronski    Lukasz     art. lutnik
Wrzask    Marta     psycholog
Wrzosek    Magda     charakteryzatorka
Wszołek    Bogdan     astronom
Wudarczyk    Julita     stylista
Wybieralska    Barbara     studentka asp
Wyciślik    Marta     studentka
Wygoda    Tomasz     tancerz
Wysiński    Paweł     student anglistyki
Wysocka    Monika     kasjer-dysponent
Wysocka    Anna     ekonomista
Wyszomirski    Marek     inzynier elektronik
Wytych-wierzgacz    Anna     tancerz
Wąsiel    Beata     redaktor
Wąsik    Tomasz     historyk
Wąsik    Beata     etnolog
Wątroba    Karolina     chórzystka
Władyczka    Anna Dorota     muzykolog
Włodarczak    Katarzyna     uczeń
Włodarczak    Marcin     student
Włodarczyk    Jacek     na etacie
Włodarska    Gabryela     muzealnik
Włodarska    Karolina     inna
Włostowska    Małgorzata     manager
Xkgutvhcijfstiq    Botdanxsaigtdwshg     dtqlxjml
Zabrzeski    Marcin     raedaktor
Zagartowska    Danuta     bibliotekarz nauk.
Zagórski    Kazimierz     pedagog
Zając    Aleksandra     bezrobotna studentka
Zając-mazur    Małgorzata     zootechnik
Zakidalska    Maria     specjalista
Zakrzewska    Alicja     specjalista-chemik
Zalewska    Teresa Maria     lekarz
Zalewska    Ewelina     uczeń
Zalewska-powalisz    Anna     dyr. centrum kultury
Zalewski    Bohdan     inżynier
Zaparka    Ladislav     przedsiebiorca
Zapart    Anna     studentka
Zarębska    Zofia     biochemik
Zaremba    Magda     studentka
Zarembski    Marcin     student
Zarycka    Malgorzata     studentka
Zarzycka    Małgorzata     producent tv
Zawadowska    Janina     chemik
Zawadowski    Wacław     matematyk
Zawadzka    Katarzyna     pedagog
Zawadzka    Monika     studentka
Zawadzki    Adam     architekt krajobrazu
Załuska    Agata     producent
Zbrowski    Zbyszek     konsultant muzyczny
Zdebski    Mikołaj     geodeta
Zdrzałka    Halina     rehabilitantka
Zebrowska    Alicja     artystka
Zeman    Ania     kostiumolog
Zembok    Ewa     student
Zemła    Kaja     uczeń
Zglenicka    Beata     scenariusze imprez
Zgodzińska    Karolina     bibliotekoznawca
Zgorzelska    Małgorzata     artystka chóru
Zgorzelski    Piotr     Śpiewak
Zgud-bikart    Krystyna     inspicjent
ZiĘdalska    Joanna     manager
Zielecki    Arkadiusz     student animacji
Zielinska    Anna     mgr.pielegniarstwa
Zielińska    Anna     farmaceuta pracownik naukowy
Zielinska    Bozena     fotoedytor
Zieliński    Zenon     nauczyciel
Zieliński    Adam     rencista
Zieliński    Krzysztof     redaktor
Ziętkiewicz    Ewa Maria     nauczyciel konsultant
Zimerman    Gabriela     jeszcze uczeń
Zimończyk    Alojzy     edukator men, autor
Ziółkowska    Dagmara     doktorant
Ziółkowska    Barbara     nauczyciel konsultan
Ziątek    Michał     student/nauczyciel
Znyk    Igor     producent muzyczny
Zuterek    Tomasz     producent
Zwierzyński    Tadeusz     kierownik produkcji
Zwolski    Mateusz     producent
Zygmuntowa    Danuta     chemik
Zygora    Zbigniew     nauczyciel
Zyguła    Agnieszka     studentka
Zyro    Natalka     biolog
Zyskowska    Urszula     szkoleniowiec
Łabno    Beata     muzealnik
Łabno    Grażyna     nauczyciel, autor
Łanda    Katarzyna     lekarz
Łasińska    Ewa     inżynier
Łaszczyca    Małgorzata     nauczyciel, autor
Łaszkiewicz    Magdalena     szkoleniowiec
Ławreniw    Borys     tenor-solista opery
Łęcka    Magdalena     charakteryzator
Łęga    Artur     prawnik
Łobaczewski    Jacek     bp express
Łobodziński    Piotr     podatnik
Łojek    Agnieszka     doktorant
Łopat    Anna     kierownik postprodukcji
Łopatka    Szymon     słuchacz szkoły pom.
Łubińska    Edyta     logistyk
Ługowski    Łukasz     naucz.,dyr.ośr."kąt"
Łukasiewicz    Ignacy     student
Łukowska    Katarzyna     ksiĘgowa
Łumiński    Jacek     choreograf-reżyser
Ściobłowski    Tomasz     handlowiec
Ślepowron Wyrzykowski    Bartosz     as. kier. produkcji
Śleziak    Mateusz     szczudlarz
Śliwiński    Piotr     producent filmowy
Ślizińska    Milada     kurator
Ślusarska-michalik    Katarzyna     archeolog
Ślusarz    Tomasz     eknomista
Śmieja    Izabela     autorka tekstow
Śmigaj    Lech     animator
Świderski    Marek     student etnologii
Święcicki    Marcin     ekonomista
Świerczyna    Monika     na razie studentka
Świergolik    Arek     właściciel pubu muzy
Świtakowski    Przemysław     finansista
Świąder    Jan     nauczyciel
Świątek    Wisława     producent,lektorka
Żaba    Tadeusz     historyk - pracownik ipn
Żak    Elżbieta     lektor
Żak    Zofia     redaktor
Żeromski    Jan     lekarz-naukowiec
Żółkowski    Łukasz     magazynier
Żołnierczyk    Adriana     agencja artystyczna
Żukowski    Rafał     pedagog
Żurawska    Elżbieta     studentka uj
Żurek    Barbara     pedagog
Żwirblis    Krzysztof     kurator i artysta
Żygadło    Leszek     archeologia
Żylińska    Ola     studentka
Żylińska    Marzena     nauczyciel
Żyła    Aleksandra     student
Żyłowska    Katarzyna     bibliotekarz
śmieja    Wojciech     nauczyciel
śródka Makówka    Barbara     kostjumograf

Strony:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37 

 
PROTEST TWÓRCÓW   PODPISY menu   DO GÓRY
 
 LINKI 2006

  PODPISY
Zobacz LISTĘ SYGNATARIUSZY PROTESTU
  FORUM
PUBLICYSTYKA,
panel dyskusyjny
  NAPISZ
OPINIE, OCENY, WYPOWIEDZI...
 PRASA pisze...
PRASA O PROTEŚCIE TWÓRCÓW
HOME   PORTFOLIA   BIAŁO-CZERWONA/ White-Red   PROTEST TWÓRCÓW  
BANK KALENDARZY   BANK WYSTAW   TWÓRCY I PRAWO   KONTAKT   WSPÓŁPRACA
copyright 2003-2014 - ® Janusz Kobyliński